تعرفه های اینترنت وایرلس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

 
نام سرویس ماهیانه سرعت دانلود ترافیک هزینه(ریال)
STU-5G-1M 1 1MG 5G 100000
STU-10G-1M 1 1MG 10G 200000
STU-5G-2M 1 2MG 5G 130000
STU-10G-2M 1 2MG 100G 240000

 توجه:

   دانشجویان گرامی  با توجه به ارتقاء اینترنت وایرلس دانشگاه جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور جدید با ارائه      فیش  واریزی به اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات واقع در  ساختمان معاونت پژوهش  سایت  اینترنت مراجعه فرمائید.

 شماره حساب:  0108114880002  بانک ملی

 

 تمدید اینترنت وایرلس: با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور دریافتی در قسمت لینک زیر اشتراک خود را بصورت  اینترنتی تمدید نمائید.

تمدید اشتراک وایرلس

 

  •  وایرلس فقط برای استفاده دانشجویان،اساتیدوکارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در محوطه دانشگاه می باشد.
  • استفاده از اینترنت وایرلس برای اعضای هیات علمی 60 ساعت،  دانشجویان دکترای تخصصی و ارشد 20 ساعت در ماه بصورت رایگان می باشد.
  •  امکان استفاده از این سرویس فقط برای دانشجویان فعال (مشغول به تحصیل ) امکان پذیر بوده و در غیر اینصورت مجاز به استفاده نمی باشد.
 نکته

  برای استفاده از اینترنت وایرلس گوشی های همراه ، پس از روشن نمودن WIFI گوشی و  وصل شدن Iauksh برروی براوزر گوشی کلیک نموده و login و  Password  خود را وارد نمائید. 

 

 

 

راهنمای استفاده از اینترنت وایرلس در محوطه دانشگاه

 

فایل راهنمای استفاده از اینترنت وایرلس در محوطه دانشگاه [PDF]

 

 با مراجعه به محل سایت اینترنت دانشگاه  واقع در ساختمان پژوهش وفناوری و پرداخت هزینه شارژ استفاده از اینترنت ( هر یک ساعت 200 تومان)، یک نام کاربری و رمز عبور از بخش سایت اینترنت دریافت کرده و سپس مطایق راهنمای ذیل می توانید از اینترنت بی سیم محوطه دانشگاه استفاده نمایید.

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند تا 20 ساعت در ماه بصورت رایگان از اینترنت استفاده کنند.

در ابتدا پس از جستجو، شبکه بی سیم  IAUKSH.Internet  را پیدا کرده و  Connect شوید .

سپس صفحه زیر باز شده و یا توسط یکی از مرورگر ها و وارد کردن یک آدرس در نوار آدرس (به عنوان مثال www.google.com) کادر زیر باز شده و در داخل کادر User Name و Password را بنویسید و کلید  OK را بزنید.      

Description: Description: http://student.iauksh.ac.ir/content/users/user_iauksh/it.iauksh.ac.ir/admins/wireless/5.gif

 توجه داشته باشید پس از پایان استفاده از اینترنت ارتباط خود را با wifi دانشگاه قطع نمایید و یا با وارد کردن آدرس ict.azad  را در نوار آدرس، پیام  Log Out را دریافت کنید تا ارتباط اینترنت قطع شده و از اعتبار شما کسر نشود.